fbpx

Адвокатське об’єднання “ОК-Legal” та Федерація крав-мага України Запрошують на теоретичний семінар «Захист після самозахисту»

На вас напали або вдерлися у ваш дім з метою пограбування, ви відбилися і захистили себе та своє майно, але при цьому завдали тілесні ушкодження зловмисникам?

Існуюча правоохоронна практика свідчить, що за спричинення шкоди нападникам відносно вас розпочнеться кримінальне переслідування, у якому вас, швидше за все, будуть підозрювати у вчиненні злочину.

Програма семінару

electroshock-weapon

Поняття необхідної оброни

footprints

Тактика особистої безпеки

balaclava

Спонтанний конфлікт та спланований напад

butterfly-knife

Принцип 3D: Detect, Defuse, Defend

crime-scene

Поведінка після інциденту

police-car

Взаємодія з поліцією

gavel

Навіщо вам адвокат?

Ведучі заходу

Про те, як захистится після самозахисту на практичних прикладах розкажуть партнери Адвокатського об’єднання “ОК-Legal” Микола Ореховський та Віталій Коломієць* на спільному семінарі із президентом Федерації крав-мага України Антоном Фабом.

 


 

*всі, кого вони захистили, після нападу до суду не потрапили, кримінальне провадження було припинене на стадії досудового розслідування

Антон Фарб
Микола Ореховський
Віталій Коломієць

Час та місце

Семінар пройде 4 серпня в Києві за адресою: вул. Льва Толстого 11, Київський Будинок Книги з 11-00 до 14-00

Реєстрація з 10:30.

Вхід: 300 грн

Добровільний внесок на юридичну боротьбу за збройний захист у будь-якому розмірі можна внести на карту Приватбанку 5169330510352658 (в призначенні: «на юридичну боротьбу за збройний захист»).

 

Довідки за телефоном:

+38 095 564 38 76

Top